TP-Link Deco X50-PoE AX3000

4.8 (3 anmeldelser)
TP-Link Deco X50-PoE AX3000
Bedste pris
Stabil pris
1.599kr
1.999 krSPAR 20%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Deco X50-PoE AX3000 er et avanceret dual-band WiFi 6 mesh-system, der leverer hastigheder op til 3000 Mbps. Med Power over Ethernet (PoE) kan enhederne nemt monteres på væg eller loft, hvilket øger installationsfleksibiliteten. Systemet dækker op til 420 m² og bruger AI-drevet mesh-optimering for optimal ydeevne og dækning.

TP-Link Deco X50-PoE AX3000 koster lige nu 1.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.599 kr (17. april 2026) og 1.599 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco X50-PoE AX3000 2-pakke
1.599 kr
Total: 1.599 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link DECO X50-POE AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE Mesh router Wi-Fi 6
1.703 kr
+ fri fragt
Total: 1.703 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco X50-PoE V1 Wi-Fi-system Desktop Væg-monterbar Loftsmonterbar
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Poe Wifi 6 Mesh System 2-pack
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Poe Wifi 6 Mesh System 2-pack
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere