TP-Link Deco X50-PoE

4.8 (3 anmeldelser)

TP-Link Deco X50-PoE er et avanceret WiFi 6 mesh-system, der leverer hurtig og stabil internetdækning i hele hjemmet. Med PoE-understøttelse er installationen enkel, og det AI-baserede mesh-netværk tilpasser sig automatisk til dine netværksbehov. Få optimal hastighed og dækning med smart båndbreddestyring og fleksibel montering.

TP-Link Deco X50-PoE koster lige nu 799 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 785 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 785 kr (20. maj 2026) og 799 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco X50-PoE AX3000 1-pakke
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco X50- V1 Wi-Fi-system
837 kr
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco X50-PoE AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE Mesh router Wi-Fi 6
838 kr
+ fri fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco X50-PoE V1 Wi-Fi-system
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Poe Wifi 6 Mesh System 1-pack
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Poe Wifi 6 Mesh System 1-pack
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere