TP-Link Deco X50-Outdoor

4.8 (3 anmeldelser)

TP-Link Deco X50-Outdoor sikrer stærk og stabil WiFi-dækning udendørs. Med WiFi 6-teknologi og dual-band opnås høj hastighed og kapacitet. Integrer med Deco-serien for et ensartet netværk i hele hjemmet. IP65-klassificeret for robusthed og nem installation via PoE.

TP-Link Deco X50-Outdoor koster lige nu 673 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 643 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 643 kr (18. april 2026) og 675 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 673 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco X50-Outdoor V1 Wi-Fi-system
673 kr
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco X50-Outdoor PoE AX3000 Mesh
679 kr
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco X50-Outdoor V1 Wi-Fi-system Desktop
780 kr
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco X50-Outdoor Router
790 kr
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ROUTER TP-LINK DECOX50-OUT
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Outdoor Mesh 1-pack
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Outdoor Mesh 1-pack
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link AX3000 Outdoor/Indoor Mesh Wi-Fi 6 Mesh router Wi-Fi 6
1.190 kr
+ fri fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere