TP-Link Deco X50

4.7 (3 anmeldelser)

TP-Link Deco X50 sikrer et sømløst trådløst netværk med dækning op til 600 m². Dette mesh-system leverer op til 3000 Mb/s via dual-band Wi-Fi 6 og kan udvides ved behov. Perfekt til stabile forbindelser i hjemmet, med mulighed for kabelforbindelse gennem de indbyggede ethernet-porte.

TP-Link Deco X50 koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 11,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.351 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.351 kr (17. april 2026) og 1.499 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco X50 AX3000 3-pakke
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System
1.612 kr
Total: 1.612 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system
1.734 kr
Total: 1.734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link WL-AP Access Point Deco X50 Mesh-SystemAX3000 3er
1.838 kr
+ fri fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Mesh System 3-pack
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco X50 AX3000 Mesh router Wi-Fi 6
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Mesh System 3-pack
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.6%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere
antennetype: Intern
farve: White
indbyggede enheder: Antenne
medfølgende kabler: Netværkskabel