TP-Link Deco X50

4.8 (3 anmeldelser)

TP-Link Deco X50 er et kraftfuldt mesh Wi-Fi-system med Wi-Fi 6-teknologi, der leverer hurtig og stabil internetdækning i hele hjemmet. Med en samlet hastighed på op til 3000 Mbps og understøttelse af mange enheder sikrer det en jævn netværksoplevelse. Systemet er nemt at opsætte via Deco-appen, som også tilbyder avancerede netværksindstillinger og forældrekontrol.

TP-Link Deco X50 koster lige nu 629 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 604 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 604 kr (19. april 2026) og 675 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Unit
728 kr
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco X50 AX3000 1-pakke
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco X50 AX3000 Mesh router
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system Desktop
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Mesh System 1-pack
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Mesh System 1-pack
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere