TP-Link Deco X20

4.8 (3 anmeldelser)
TP-Link Deco X20
Bedste pris
Stabil pris
1.390kr
1.879 krSPAR 26%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Deco X20 er et effektivt mesh Wi-Fi 6 system, der leverer højhastighedsinternet på op til 1800 Mb/s. Med Deco-Mesh-teknologi sikrer det en stabil forbindelse i hele hjemmet. Systemet inkluderer HomeCare for øget netværkssikkerhed og dækning.

TP-Link Deco X20 koster lige nu 1.390 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.390 kr (16. april 2026) og 1.390 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.390 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco X20 Mesh-system AX1800 3 stk.
1.390 kr
Total: 1.390 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco X20 Wi-Fi 6 AX1800 Mesh Wi-Fi-system til hele hjemmet
1.448 kr
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco X20 AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System Mesh router Wi-Fi 6
1.518 kr
+ fri fragt
Total: 1.518 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Wi-Fi mesh adgangspunkt TP-Link Deco X20 3-pack
1.699 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.808 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X20 Dual-band Wi-fi 5 Hvid 2 Intern
1.795 kr
Total: 1.795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X20 Dual-band Wi-fi 5 Hvid 2 Intern
1.795 kr
Total: 1.795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco X20 Wi-Fi-system
1.879 kr
+ fri fragt
Total: 1.879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere
antennetype: Intern
farve: Black, Red, White
indbyggede enheder: Antenne
medfølgende kabler: Netværkskabel