TP-Link Deco X20

4.8 (3 anmeldelser)

TP-Link Deco X20 leverer en lynhurtig og stabil Wi-Fi 6-forbindelse, ideel til moderne hjem. Som både router og mesh-node sikrer den optimal dækning og hastigheder op til 1800 Mbps. Avancerede funktioner som OFDMA og Mu-MIMO forbedrer netværksydelsen, og HomeShield øger sikkerheden med forældrekontrol og gæstenetværk.

TP-Link Deco X20 koster lige nu 543 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 526 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 526 kr (16. april 2026) og 587 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 543 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco X20 Wi-Fi-system
543 kr
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco X20 Wi-Fi 6 AX1800 Mesh Wi-Fi-system til hele hjemmet
663 kr
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco X20 1-pack Dual-band 24 GHz 5 GHz Wi-Fi 5 80211ac Hvid 2 Intern
667 kr
+ fri fragt
Total: 667 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco X20 Mesh-node AX1800 Wifi 6-router & Mesh-node
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco X20 AX1800 Mesh router Wi-Fi 6
725 kr
+ 39 kr fragt
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere