TP-Link Deco X20

4.8 (3 anmeldelser)
TP-Link Deco X20
Bedste pris
Stabil pris
1.041kr
1.490 krSPAR 30%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Deco X20 er et avanceret mesh Wi-Fi-system, der sikrer stabilt internet i hele hjemmet. Med Wi-Fi 6 teknologi kan du nyde hastigheder op til 1800 Mb/s og udvide netværket med flere enheder fra Deco-serien. Den indbyggede TP-Link HomeCare forbedrer sikkerheden med løbende opdateringer og virusbeskyttelse.

TP-Link Deco X20 koster lige nu 1.041 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.041 kr (17. april 2026) og 1.041 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.041 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco X20 Wi-Fi-system Desktop
1.041 kr
Total: 1.041 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco X20 Mesh-system AX1800 2-pakke
1.049 kr
Total: 1.049 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco X20 V2 Wi-Fi-system
1.057 kr
Total: 1.057 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X20 Ax1800 Dual-band Wi-fi 6
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco X20 AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System Mesh router Wi-Fi 6
1.147 kr
+ fri fragt
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco X20 Wi-Fi-system Desktop
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X20 Ax1800 Dual-band Wi-fi 6
1.490 kr
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere
antennetype: Intern
farve: Black, Red, White
indbyggede enheder: Antenne
medfølgende kabler: Netværkskabel