TP-Link Deco X10-4G

Bedste pris
Stabil pris
749kr
1.059 krSPAR 29%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Deco X10-4G er en 4G+-router med indbygget modem og WiFi 6, der giver trådløst internet via Nano-SIM eller fast forbindelse. Understøtter Deco Mesh for sømløs dækning i hele hjemmet og har tre 1 Gb/s-porte til kablede enheder. Med HomeShield får du sikkerhed og forældrekontrol, og der er mulighed for tilslutning af eksterne antenner for bedre signal. Gæstenetværk kan oprettes separat på både 2,4 og 5 GHz-båndene.

TP-Link Deco X10-4G koster lige nu 749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 64 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (09. maj 2026) og 749 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link X10-4G 4G+-router med modem AX1500
749 kr
Total: 749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco X10-4G 4G+ AX1500 Whole Home Mesh WiFi 6 Gateway Mesh router Wi-Fi 6
793 kr
+ fri fragt
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco X10 AX1500 4G+ Whole-Home Mesh Wi-Fi 6 System
965 kr
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco X10-4G V1 Wi-Fi-system
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Netværk