TP-Link Deco X10

TP-Link Deco X10 Mesh Wi-Fi 6 System sikrer en hurtig og stabil internetforbindelse i hele hjemmet. Med to routere dækker det op til 190 kvadratmeter og tilbyder avanceret funktionalitet som forældrekontrol og MU-MIMO teknologi. Ideel til både arbejdsmiljøer og hjem, hvor pålidelig Wi-Fi er essentielt.

TP-Link Deco X10 koster lige nu 663 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 628 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 628 kr (25. april 2026) og 674 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 663 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system
663 kr
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco X10 AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System Mesh router Wi-Fi 6
683 kr
+ 39 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco X10 2-pack Mesh
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system Desktop
766 kr
Total: 766 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X10 Wi-fi 6 Ax1500 Mesh 2-pack
775 kr
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link WL-AP Access Point Deco X10 Mesh-SystemAX1500
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X10 Wi-fi 6 Ax1500 Mesh 2-pack
1.245 kr
Total: 1.245 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere