TP-Link Deco X10

TP-Link Deco X10 er et avanceret mesh Wi-Fi 6 system, designet til at give dig maksimal netværksdækning i hele hjemmet op til 520 m². Med en hastighed på op til 1500 Mb/s kan du streame, spille og arbejde uden afbrydelse. De tre enheder i pakken sikrer en sømløs forbindelse, og med Wi-Fi 6 teknologi får du bedre ydeevne og kapacitet. Enkel opsætning og to Ethernet-porte per enhed gør det nemt at tilslutte enheder og udvide dit netværk.

TP-Link Deco X10 koster lige nu 949 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 925 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 925 kr (19. april 2026) og 949 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos Av-Cables DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco X10 AX1500 3-pakke
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system
955 kr
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco X10 3-pack mesh
1.190 kr
Total: 1.190 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system Desktop
1.340 kr
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco X10 V1 Mesh router Wi-Fi 6
1.590 kr
+ fri fragt
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X10 Wi-fi 6 Ax1500 Mesh 3-pack
1.975 kr
Total: 1.975 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco X10 Wi-fi 6 Ax1500 Mesh 3-pack
1.975 kr
Total: 1.975 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere