TP-Link Deco M5

4.7 (3 anmeldelser)

TP-Link Deco M5 Mesh-systemet sørger for et stabilt og sømløst WiFi-netværk i hele hjemmet. Det kan dække op til 500 m² og er nemt at udvide med flere noder. Systemet understøtter dual-band-teknologi med hastigheder op til 867 Mb/s og har indbygget sikkerhed og forældrekontrol via en brugervenlig app.

TP-Link Deco M5 koster lige nu 1.389 kr. En stigning på 26,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (17. april 2026) og 1.389 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.389 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco M5 Mesh-system AC1300
1.389 kr
Total: 1.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco M5 AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System Mesh router Wi-Fi 5
1.400 kr
+ fri fragt
Total: 1.400 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco M5 Mesh system 3-pack
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System
1.538 kr
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco M5 (3-pack)
1.678 kr
Total: 1.678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System
1.695 kr
Total: 1.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link DECO M5 Wi-Fi-system Desktop
1.939 kr
+ fri fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere