TP-Link Deco BE85

4.5 (235 anmeldelser)

TP-Link Deco BE85 er et avanceret mesh-WiFi-system, der leverer ultrahurtig WiFi 7 hastigheder via tri-band teknologi. Ideel til hjem med mange enheder, Deco BE85 sikrer stabil dækning overalt og understøtter både trådløse og kablede forbindelser. Med TP-Links HomeShield får du også sikkerhed og kontrol, bl.a. med forældrekontrol og gæstenetværk.

TP-Link Deco BE85 koster lige nu 5.999 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.695 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.695 kr (05. maj 2026) og 5.999 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.999 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco BE85 Mesh System med Wifi 7 BE19000 2 stk.
5.999 kr
Total: 5.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco BE85 Wi-Fi 7 Mesh 2-pack
6.499 kr
Total: 6.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco BE85 BE19000 Tri-Band Whole Home Mesh Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
6.499 kr
+ fri fragt
Total: 6.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be85 Wifi 7 Mesh System 2-pack
6.690 kr
Total: 6.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be85 Wifi 7 Mesh System 2-pack
6.690 kr
Total: 6.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco BE85 V1 Wi-Fi-system
9.139 kr
+ fri fragt
Total: 9.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.3%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere