TP-Link Deco BE65 Mesh WiFi 7 System

4.8 (614 anmeldelser)
TP-Link Deco BE65 Mesh WiFi 7 System
Bedste pris
Faldet 9.1%
2.990kr
6.419 krSPAR 53%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev pålidelig og lynhurtig internetforbindelse i hele hjemmet med TP-Link Deco BE65 Mesh WiFi 7 System. Dette system leverer hastigheder på op til 9214 Mbps via Tri-Band WiFi, som omfatter 6 GHz, 5 GHz og 2,4 GHz bånd. Med Multi-Link Operation (MLO) og 320 MHz kanaler sikrer det lav latenstid og stærk netværksstabilitet. Tilslut flere enheder problemfrit, og nyd omfattende netværksbeskyttelse med TP-Link HomeShield.

TP-Link Deco BE65 Mesh WiFi 7 System koster lige nu 2.990 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.790 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.990 kr (16. juli 2026) og 3.790 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.990 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be65 Wifi 7 Mesh System 3-pack
2.990 kr
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco BE65 Wi-Fi 7 Mesh 3-pack
2.990 kr
Total: 2.990 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco BE65 – BE9300 Mesh Wifi 7-system
3.699 kr
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco BE65 3-Pack Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
3.790 kr
+ fri fragt
Total: 3.790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be65 Wifi 7 Mesh System 3-pack
3.990 kr
Total: 3.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco BE65 V1 Wi-Fi-system Desktop
4.007 kr
Total: 4.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco BE65 V1 Wi-Fi-system
4.079 kr
Total: 4.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco BE65 V1 Wi-Fi-system
6.419 kr
+ fri fragt
Total: 6.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 9.1%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere