TP-Link Deco BE25

4.7 (432 anmeldelser)
TP-Link Deco BE25
Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.729 krSPAR 54%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev lynhurtig internetforbindelse med TP-Link Deco BE25. Dette mesh WiFi-system med WiFi 7-teknologi sikrer op til 3,6 Gbps dual-band dækning i hele hjemmet. Udstyret med avancerede funktioner som Multi-Link Operation og 2,5 Gbps porte, tilbyder Deco BE25 fleksibel tilslutning og stabilitet for op til 150 enheder.

TP-Link Deco BE25 koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (16. april 2026) og 799 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be25 Wifi 7 Mesh System 1-pack
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco BE25 Mesh-node med Wifi 7 BE3600 1-pak
889 kr
Total: 889 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be25 Wifi 7 Mesh System 1-pack
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco BE25 Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco BE25 BE3600 Whole-Home Mesh Wi-Fi 7 System
963 kr
Total: 963 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco BE25 V1 Wi-Fi-system Desktop
1.729 kr
+ fri fragt
Total: 1.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere