TP-Link Deco BE25

4.7 (437 anmeldelser)

TP-Link Deco BE25 er dit valg for et hurtigt og pålideligt hjemmenetværk. Med avanceret Wi-Fi 7-teknologi og dual-band-dækning sikrer dette mesh-system stabil internetforbindelse i hele hjemmet. Opsætningen er enkel med TP-Link Deco-appen, og sikkerheden er i top med flere sikkerhedsalgoritmer. To Ethernet LAN-porte giver mulighed for kablede forbindelser, mens kompatibilitet med Amazon Alexa tilbyder bekvem stemmestyring.

TP-Link Deco BE25 koster lige nu 1.258 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.210 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.210 kr (11. maj 2026) og 1.299 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.258 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco BE25 BE3600 Whole-Home Mesh Wi-Fi 7 System
1.258 kr
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco BE25 V1 Wi-Fi-system
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be25 Wifi 7 Mesh System 2-pack
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco BE25 mesh 2-pack
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco BE25 Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco BE25 V1 Wi-Fi-system Desktop
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Tp-link Deco Be25 Be3600 Whole-home Mesh Wi-fi 7 System
1.860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be25 Wifi 7 Mesh System 2-pack
1.890 kr
Total: 1.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.5%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere