TP-Link Deco BE25

4.7 (432 anmeldelser)

Oplev uafbrudt internetdækning i hele hjemmet med TP-Link Deco BE25 mesh Wi-Fi systemet. Med en samlet hastighed på op til 3,6 Gbps fordelt over dual-band, kan du nyde lynhurtige forbindelser til streaming og gaming. Systemets mesh-teknologi sikrer en problemfri forbindelse med ét SSID, så du nemt kan bevæge dig rundt uden afbrud. De indbyggede 2,5 Gb/s porte forbedrer kablede forbindelser til krævende enheder.

TP-Link Deco BE25 koster lige nu 1.899 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.819 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.819 kr (18. april 2026) og 2.299 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco BE25 Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco BE25 V1 Wi-Fi-system
1.912 kr
Total: 1.912 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco BE25 Mesh System med Wifi 7 BE3600 3 stk.
2.299 kr
Total: 2.299 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco BE25 V1 Wi-Fi-system
2.349 kr
+ fri fragt
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco BE25 3-pack mesh
2.390 kr
Total: 2.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be25 Wifi 7 Mesh System 3-pack
2.775 kr
Total: 2.775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco BE25 Dual-Band WiFi 7-mesh-system, 3-pak
3.215 kr
Total: 3.215 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Be25 Mesh Wi-fi-system Dual-band Wi-fi 7 Hvid 2 Intern
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 12.4%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere