TP-Link AV1200 WiFi Kit

Bedste pris
Stabil pris
722kr
1.475 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

TP-Link AV1200 WiFi Powerline Adapter Kit kombinerer nem opsætning med høj ydeevne og forbedrer dit hjemmenetværks rækkevidde og stabilitet. Med denne adapter kan du nyde problemfri streaming og hurtig internetadgang i hele hjemmet. Den er ideel til større boliger, hvor WiFi-dækningen skal udvides.

TP-Link AV1200 WiFi Kit koster lige nu 722 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 840 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 722 kr (09. maj 2026) og 840 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 722 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link TL-WPA8631P KIT AV1300 Gigabit Passthrough Powerline ac Wi-Fi Kit Homeplug / PowerLine
722 kr
+ 39 kr fragt
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link TL-WPA8631P KIT Powerline Wi-Fi
889 kr
Total: 889 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link TL-WPA8631P KIT V3 Wi-Fi Kit Powerline-adaptersæt Kan sluttes til vægstik
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-LINK AV1200 1200 Mbit/s Nätverksansluten Wi-Fi Vit 2 styck
1.008 kr
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Powerline adapter TP-Link AV1200 WiFi kit
1.219 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link TL-WPA8631P KIT Gigabit Powerline-adaptersæt 1300Mbps WiFi
1.475 kr
Total: 1.475 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Strømfødere og -fordelere