TP-Link Archer NX200

4.8 (843 anmeldelser)

TP-Link Archer NX200 er en kraftfuld trådløs router, der leverer lynhurtige internethastigheder med 5G-teknologi og WiFi 6. Den understøtter dual-band for optimal netværksydelse til både hjemme- og kontorbrug, og sørger for stabil forbindelse med 5G/LTE som backup. Med intuitive styringsmuligheder via Tether-appen er den let at installere og tilpasse.

TP-Link Archer NX200 koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 20,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.490 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.490 kr (21. april 2026) og 1.799 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Archer NX200 Trådløs router 5G AX1800
1.799 kr
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Nx200 5g Wifi 6 Router
1.890 kr
Total: 1.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Nx200 5g Wifi 6 Router
1.890 kr
Total: 1.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Archer NX200 5G router
1.890 kr
Total: 1.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Archer NX200 5G AX1800 Wireless Dual-Band Gigabit Router Wireless router Wi-Fi 6
1.890 kr
+ fri fragt
Total: 1.890 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Archer NX200 V1 Trådløs router
2.049 kr
+ fri fragt
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link AX1800 5G trådløs Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router /Archer NX200
3.100 kr
Total: 3.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 20.7%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere
antennetype: Intern
farve: White
forbindelsesteknologi: Trådløs forbindelse
indbyggede enheder: Antenne