TP-Link Archer MR600

4.8 (4 anmeldelser)
TP-Link Archer MR600
Bedste pris
Faldet 8.5%
699kr
1.836 krSPAR 62%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Archer MR600 er en 4G+ router med indbygget modem, der sikrer stabil internetforbindelse i hjemmet. Med LTE Cat. 6 får du op til 300 Mb/s download og op til 1167 Mb/s trådløs hastighed. Den understøtter op til 64 enheder og har både eksterne og interne antenner for optimal dækning. Perfekt til streaming, gaming og hjemmearbejde.

TP-Link Archer MR600 koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 22,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (16. juli 2026) og 899 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Archer MR600 4G-Router
699 kr
Total: 699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Archer MR600 4G Cat6 AC1200 Wireless Dual Band Trådløs router Desktop
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-Link Archer MR600 4G+ router med modem AC1200
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Mr600 4g+ Cat6 Ac1200 Wireless Dual Band
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Archer MR600 4G+ Cat6 AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router 4G Wi-Fi 5
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Archer MR600
1.052 kr
Total: 1.052 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
TP-Link Archer MR600 4G router SIM, WiFi dual-band op til 1200 Mbps
1.109 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Mr600 4g+ Cat6 Ac1200 Wireless Dual Band
1.113 kr
Total: 1.113 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Archer MR600 4G Cat6 AC1200 Wireless Dual Band Trådløs router Desktop
1.259 kr
+ fri fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
TP-Link Archer MR600 4G AC1200
1.355 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.404 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Tplink Archer Mr600 4g+ Cat6 Ac1200 Wireless Dual Band Router
1.565 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.604 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Tp-link Dual Band 4G LTE
1.836 kr
+ fri fragt
Total: 1.836 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.5%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere