TP-Link Archer BE550 V1

4.7 (757 anmeldelser)

TP-Link Archer BE550 V1 er en avanceret trådløs router, der understøtter Wi-Fi 7 med multi-band teknologi. Med 4-port switch, 1GbE og 2.5GbE porte tilbyder den hurtig og pålidelig netværksydelse, ideel til både hjem og mindre kontorer.

TP-Link Archer BE550 V1 koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.395 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.395 kr (05. maj 2026) og 1.499 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Be550 Be9300 Tri-band Wi-fi 7 Router
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Wi-Fi router TP-Link Archer BE550 sort
1.499 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Archer BE550 V1 Trådløs router
1.529 kr
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Be550 Be9300 Tri-band Wi-fi 7 Router
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link BE9300 Tri-Band Wi-Fi 7 Router /Archer BE550
1.757 kr
Total: 1.757 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Archer BE550 BE9300 Tri-Band Wi-Fi 7 Router Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Archer BE550 trådløs router 2.5 Gigabit Ethernet Tri-band Sort
1.939 kr
+ fri fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Archer BE550 Wi-Fi 7 Router
1.974 kr
Total: 1.974 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-LINK Technologies
Kategori: Broer og routere