TP-Link Archer AXE75

4.7 (641 anmeldelser)

TP-Link Archer AXE75 tilbyder blændende netværkshastigheder med sin Tri-band Wifi 6E-teknologi. Perfekt til gaming, streaming og arbejde hjemmefra, denne router sikrer lav latenstid og stabil forbindelse. Udnyt dens 1.7 GHz Quad-Core processor, 512 MB RAM og avancerede antenner for uovertruffen netværksydelse. Nem installation og kontrol gennem TP-Link Tether-appen samt robust sikkerhed med TP-Link HomeShield.

TP-Link Archer AXE75 koster lige nu 983 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 937 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 937 kr (20. april 2026) og 989 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 983 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Archer AXE75 V1 Trådløs router
983 kr
Total: 983 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Archer AXE75 Router med Wifi 6E
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Archer AXE75 AXE5400 Tri-Band Gigabit Wi-Fi 6E Router Wireless router Wi-Fi 6
1.061 kr
+ fri fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link AX5400 Tri-Band Wi-Fi 6E Router
1.101 kr
Total: 1.101 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link WL-Router Archer AXE75 AX5400Tri
1.601 kr
+ fri fragt
Total: 1.601 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Axe75 Axe5400 Tri-band Gigabit Wi-fi 6e Router
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Axe75 Axe5400 Tri-band Gigabit Wi-fi 6e Router
2.024 kr
Total: 2.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere