TP-Link Archer AX72

4.8 (612 anmeldelser)
TP-Link Archer AX72
Bedste pris
Stabil pris
635kr
2.030 krSPAR 69%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Archer AX72 er en avanceret trådløs router designet til optimal internetydelse. Med WiFi 6 teknologi og dual-band support leverer den op til 5400 Mbps, hvilket gør den ideel til både gaming og streaming. Routeren understøtter op til 200 enheder og har en kraftfuld Qualcomm CPU for jævn og stabil forbindelse.

TP-Link Archer AX72 koster lige nu 635 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 635 kr (11. april 2026) og 635 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 635 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Archer AX72 V1 Trådløs router
635 kr
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Archer AX72 WiFi 6 Gaming Router
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Archer AX72 AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router Wireless router Wi-Fi 6
790 kr
+ fri fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Archer AX72 V1 Trådløs router
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Ax72 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band Sort
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Ax72 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band Sort
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Archer AX72 WiFi 6 Gaming Router
2.030 kr
Total: 2.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-LINK Technologies
Kategori: Broer og routere