TP-Link Archer Air R5

4.6 (134 anmeldelser)
TP-Link Archer Air R5
Bedste pris
Stabil pris
597kr
1.436 krSPAR 58%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Archer Air R5 er en slank Wi-Fi 6-router, der tilbyder hurtig og stabil forbindelse med op til 3000 Mb/s. Den kan monteres på væggen, har en minimalistisk stil og fire integrerede antenner med Beamforming for optimal dækning. Ideel til moderne hjem med avancerede funktioner som Ultra-Low Latency og EasyMesh-kompatibilitet.

TP-Link Archer Air R5 koster lige nu 597 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 597 kr (18. marts 2026) og 597 kr (18. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 597 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Archer Air R5 V1.6 Trådløs router
597 kr
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Archer Air R5 Trådløs Router AX3000
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Archer Air R5 AX3000 Wi-Fi 6 Air Mesh Router Wireless router Wi-Fi 6
703 kr
+ 39 kr fragt
Total: 742 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Air Router /Archer Air R5
770 kr
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Wi-Fi 6 router TP-Link Archer Air R5 hvid
1.079 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Archer Air R5 V1.6 Trådløs router
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Air R5 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band Hvid
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Archer Air R5 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band Hvid
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere