Toshiba Canvio Flex 2TB

Bedste pris
Stabil pris
693kr
1.589 krSPAR 56%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Toshiba Canvio Flex 2TB er en alsidig ekstern harddisk, der passer til både computere og tablets. Udstyret med både USB-A og USB-C kabler, sikrer den hurtig dataoverførsel med USB 3.2 Gen 1. Dens kompatibilitet med forskellige operativsystemer gør den ideel til lagring på farten.

Toshiba Canvio Flex 2TB koster lige nu 693 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 693 kr (17. april 2026) og 693 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 693 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Toshiba Canvio Flex Harddisk 2TB 2.5" USB 3.2 Gen 1
693 kr
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Toshiba Canvio Flex Warm Silver 2 TB
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Toshiba Canvio Flex 2TB Ekstern Harddisk
1.145 kr
+ fri fragt
Total: 1.145 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Toshiba Canvio Flex Ekstern HDD 2TB
1.190 kr
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Toshiba Canvio Flex 2 Tb External
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Toshiba
Kategori: Harddiske