Tork Xpress H2 471146

Bedste pris
Stabil pris
516kr
1.031 krSPAR 50%
hos Den Glade Mund
På lagerFri fragtLaveste

Tork Xpress H2 471146 er 2-lags multifold håndklædeark, ideelle til virksomheder, institutioner og offentlige faciliteter med behov for driftssikre og hygiejniske løsninger. Pakken indeholder 3800 ark, som passer til Tork Xpress dispensere og opfylder basale håndaftørringsbehov. Velegnet til steder med middel til høj brugerfrekvens, hvor effektivitet og komfort prioriteres.

Tork Xpress H2 471146 koster lige nu 516 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 516 kr (09. maj 2026) og 516 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 516 kr hos Den Glade Mund.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Den Glade Mund favicon
Den Glade Mund
Tork Xpress® H2 Advanced Multifold 2-lags 47 11 46
516 kr
+ fri fragt
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Håndklædeark Tork multifold H2
788 kr
+ 59 kr fragt
Total: 847 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Papirhåndklæde Tork Xpress H2 Universal 2-lags 3800 ark.
830 kr
+ fri fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten
864 kr
+ 42 kr fragt
Total: 906 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Håndklædeark Tork H2 471146 Universal 2-lags 20x190 ark
1.031 kr
+ fri fragt
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Essity