Tork Premium håndklædeark H2

Bedste pris
Stabil pris
677kr
1.450 krSPAR 53%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Tork Premium H2 håndklædeark giver en fremragende tørreoplevelse med deres bløde materiale og effektive absorption. Ideelle til både kontorer og hjem, sikrer de både komfort og hygiejne i hverdagen.

Tork Premium håndklædeark H2 koster lige nu 677 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 677 kr (01. marts 2026) og 677 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 677 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Tork Premium håndklædeark H2, pk/110ark, 21 pk
677 kr
+ 49 kr fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Tork Express Premium soft håndklædeark 100288 2-lag hvid H2 2310 ark Aftørring DISCOUNT
899 kr
+ 42 kr fragt
Total: 941 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Tork Xpress Multifold håndklædeark 21 pk. m/110 stk
910 kr
+ 55 kr fragt
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Tork premium håndklædeark interfold soft, H2
1.431 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Tork premium håndklædeark interfold soft, H2
1.450 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Køkkenruller