Tork PeakServe H5 100585

Bedste pris
Stabil pris
644kr
896 krSPAR 28%
hos Nova Nordic A/S
På lagerFri fragtLaveste

Tork PeakServe H5 100585 er 1-lags håndklædeark designet til Tork PeakServe H5 dispensere. Med 4920 ark pr. pakke og kontinuerlig dispenserfunktion sikres et konstant flow uden afbrydelser, hvilket gør dem velegnede til toiletter med høj trafik. De komprimerede håndklædeark optimerer pladsen og minimerer serviceafbrydelser, så rengøringstiden udnyttes bedst muligt.

Tork PeakServe H5 100585 koster lige nu 644 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 644 kr (09. maj 2026) og 644 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 644 kr hos Nova Nordic A/S.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Papirhåndklæde Tork PeakServe Continuous H5 1-lags 4920 ark
644 kr
+ fri fragt
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Håndklædeark Tork PeakServe H5
799 kr
+ 59 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Håndklædeark Tork H5 100585 Universal 1-lags 12x410 ark
847 kr
+ 86 kr fragt
Total: 933 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Tork Peakserve H5 100585 håndklædeark 4920 stk H5 | Aftørring | DISCOUNT | Fjernlager
896 kr
+ 42 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tork