Tork H13 Advanced 471110

Bedste pris
Stabil pris
953kr
1.342 krSPAR 29%
hos Den Glade Mund
På lagerFri fragtLaveste

Tork H13 Advanced 471110 er en 2-lags håndklæderulle, der leveres i pakker med 6 ruller. Den er designet til brug i elektroniske dispensere og egner sig særligt til virksomheder og institutioner med høj brugerfrekvens. Rulleformatet sikrer lang driftstid mellem genopfyldninger og bidrager til en hygiejnisk løsning, da papiret kun berøres af brugeren. Ideel til offentlige toiletter og travle miljøer.

Tork H13 Advanced 471110 koster lige nu 953 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 58 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 953 kr (09. maj 2026) og 953 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 953 kr hos Den Glade Mund.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Den Glade Mund favicon
Den Glade Mund
Tork H13 Advanced Håndklæderulle 2-lags 6 rl/krt. - 471110
953 kr
+ fri fragt
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Håndklædeark Tork H13 471110 Enmotion 6 rl.
1.157 kr
+ fri fragt
Total: 1.157 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Tork Håndklæderulle til Elektronisk Dispenser 24,7 cm, 2-lag Hvid H13 6 ruller 471110 | Aftørring | EU-Blomsten | Håndklæderulle
1.300 kr
+ fri fragt
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Håndklæderulle 2-lags 143 m TorkEnMotion
1.342 kr
+ fri fragt
Total: 1.342 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Essity