Tork H12 Advanced Håndklæderulle 471113

Bedste pris
Stabil pris
780kr
1.325 krSPAR 41%
hos Den Glade Mund
På lagerFri fragtLaveste

Tork H12 Advanced Håndklæderulle 471113 er udviklet til brug i Tork H12 Countertop dispensersystem, som placeres direkte på bord eller ved vask. Den passer til elektroniske dispensere med én-ad-gangen funktion, hvilket reducerer forbruget og forbedrer hygiejnen. Ideel til steder, hvor vægmontering ikke er mulig, og egner sig godt til offentlige toiletter.

Tork H12 Advanced Håndklæderulle 471113 koster lige nu 780 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 780 kr (09. maj 2026) og 780 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 780 kr hos Den Glade Mund.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Den Glade Mund favicon
Den Glade Mund
Tork H12 Advanced Håndklæderulle 2-lags - 47 11 13
780 kr
+ fri fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Tork Håndklædeark på rulle til elektronisk dispenser 19,5 cm, H12 471113 | Aftørring | EU-Blomsten | Håndklæderulle
1.088 kr
+ fri fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Håndklæderulle Tork H12 Enmotion 471113 6 rl
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Essity