Tork dispenser H2 Xpress stor hvid

Tork H2 Xpress stor dispenser er ideel til steder med høje hygiejnekrav i både badeværelser og køkkener. Den enkle papirudlevering reducerer forbrug og forbedrer effektivitet, samtidig med at den sikrer hygiejniske omgivelser.

Tork dispenser H2 Xpress stor hvid koster lige nu 514 kr. En stigning på 16,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 443 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 443 kr (08. juli 2026) og 514 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 514 kr hos Hertels Boresko.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Dispenser Tork H2 552000 Hvid
514 kr
+ 86 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Dispenser Tork H2 Xpress hvid
531 kr
+ 59 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Tork Dispenser Xpress H2 hvid t/Multifold håndark
544 kr
+ 74 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Tork dispenser H2 Xpress stor hvid
596 kr
+ 49 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Tork Papirdispenser H2
785 kr
+ 55 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 Hvid Dispenser
791 kr
+ 42 kr fragt
Total: 833 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Tork Dispenser Xpress Multifold til papirark H2
1.311 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Tork Dispenser Xpress Multifold til papirark H2
1.369 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Køkkenrulleholdere