Tork 554000 Jumbo toiletpapirdispenser T1 hvid

Tork 554000 Jumbo toiletpapirdispenser T1 hvid er en robust dispenser med stor volumen, der gør den nem at vedligeholde. Den kompakte opbygning og høje kapacitet gør den velegnet til toiletter med mange brugere, såsom skoler, gymnasier eller træningscentre. Det er let at se, når der er behov for opfyldning, hvilket sparer tid på vedligeholdelse og sikrer, at der altid er toiletpapir tilgængeligt.

Tork 554000 Jumbo toiletpapirdispenser T1 hvid koster lige nu 493 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 481 kr. Vores prishistorik bygger på 56 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 481 kr (20. maj 2026) og 556 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 493 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Dispenser Tork T1 hvid til
493 kr
+ 59 kr fragt
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Tork Dispenser Jumbo T1 hvid t/toiletpapir jumbo
556 kr
+ 74 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork
759 kr
+ 42 kr fragt
Total: 801 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: EssityDenmarkA/S