Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum 100 ml

Oplev den forførende duft af Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum. Denne luksuriøse parfume kombinerer sorte trøfler, bergamot, sort orkidé og patchouli for en dyb og sensuel oplevelse. Ideel til aftener, hvor du vil vække opsigt, eller som din signaturduft til specielle lejligheder.

Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 883 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 881 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 881 kr (05. juni 2026) og 975 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 883 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tom Ford Black Orchid EDP 100ml
883 kr
+ 39 kr fragt
Total: 922 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Tom Ford sort Orchid EDP 100 ml
934 kr
+ fri fragt
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tom Ford Black Orchid Edp Spray 100 ml
967 kr
Total: 967 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum 100 ml
1.095 kr
+ fri fragt
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Tom Ford Black Orchid Eau De Parfum 100ml
1.400 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Tom Ford Black Orchid Edp 100ml
1.784 kr
Total: 1.784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.3%

Specifikationer

Mærke: tom ford
Kategori: Parfume og eau de cologne