Tivoli Audio SongBook

5.0 (3 anmeldelser)
Tivoli Audio SongBook
Bedste pris
Stabil pris
2.999kr
3.799 krSPAR 21%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Tivoli Audio SongBook er en elegant bærbar højttaler, der kombinerer tidløst vintage-design med moderne lydkvalitet. Den analoge EQ giver mulighed for at tilpasse din lytteoplevelse, mens Bluetooth-funktionen gør den perfekt til trådløs musikstreaming, uanset hvor du er.

Tivoli Audio SongBook koster lige nu 2.999 kr. En stigning på 58,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.895 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.895 kr (14. april 2026) og 3.599 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.999 kr hos Erling Christensen Møbler.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Tivoli Audio SongBook bluetooth højttaler cream/brown : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tivoli Audio SongBook Cream / Brown MP3-Afspiller
3.790 kr
+ fri fragt
Total: 3.790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Tivoli Audio SongBook, Cream/Brown Analog EG/AUX In/Forforstærker Bluetooth Højtaler
3.799 kr
+ fri fragt
Total: 3.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tivoli
Kategori: Radioer