Tivoli Audio Model One Digital+ Gen2

4.0 (67 anmeldelser)
Tivoli Audio Model One Digital+ Gen2
Bedste pris
Stabil pris
1.499kr
2.699 krSPAR 44%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Oplev krystalklar lyd med Tivoli Audio Model One Digital+ Gen2. Denne moderne DAB+/FM radio tilbyder nem streaming via Wi-Fi og Bluetooth, så du kan nyde dine yndlingsstationer og playlister i elegant stil. Perfekt til ethvert hjem, hvor design og kvalitet går hånd i hånd.

Tivoli Audio Model One Digital+ Gen2 koster lige nu 1.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (08. april 2026) og 1.499 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Tivoli Audio Model One Digital+ Gen2 radio black/black : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Tivoli Audio Model One Digital+ Gen2, black/black DAB+/FM Radio med Wi-Fi og bluetooth
2.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tivoli
Kategori: Radioer