Tiny Treasure Puslebord i Træ

1.0 (1 anmeldelse)

Tiny Treasure puslebord i træ er ideelt til dine dukkes behov. Det kombinerer puslebord, opbevaring og seng i ét. Inkluderer madras og tæppe, og er designet til Tiny Treasures babydukken, hvilket gør det både praktisk og charmerende.

Tiny Treasure Puslebord i Træ koster lige nu 479 kr. En stigning på 22,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 390 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 390 kr (22. maj 2026) og 510 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 479 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tiny Treasure Pusleplads i træ
479 kr
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Tiny Treasure Tilbehør Puslebord I Træ
490 kr
+ 40 kr fragt
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tiny Treasures Kombi puslebord I træ
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Tiny Treasures Dukketilbehør Puslebord Grå/Rosa
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 22.8%

Specifikationer

Mærke: tiny treasures
Kategori: Dukker og actionfigurer tilbehør