Tineco Floor One S7 Steam Plus

Bedste pris
Stabil pris
3.886kr
4.749 krSPAR 18%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Tineco Floor One S7 Steam Plus er en avanceret gulvrenser, der kombinerer støvsugning og damp for at give en enestående dybderens. Med den effektive dampteknologi kan du nemt fjerne både snavs og bakterier fra dine hårde gulve uden besvær. Uden ledning og med en letvægtsstangdesign er den både praktisk og nem at håndtere til daglig brug.

Tineco Floor One S7 Steam Plus koster lige nu 3.886 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.886 kr (01. marts 2026) og 3.886 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.886 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tineco FLOOR ONE S7 Steam Plus Sort Hvid
3.886 kr
Total: 3.886 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tineco Floor One S7 Steam Plus 3-i-1 gulvvasker
3.998 kr
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tineco Stangstøvsuger FLOOR ONE S7 Steam Plus
4.200 kr
+ fri fragt
Total: 4.200 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Tineco Floor One S7 Steam Plus 3-in-1 Floor Cleaner
4.600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tineco FLOOR ONE S7 Steam Plus Sort Hvid
4.749 kr
+ fri fragt
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tineco
Kategori: Vand- og støvsugere