Tineco Floor One S5 Extreme

Bedste pris
Stabil pris
1.878kr
3.409 krSPAR 45%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev effektiv rengøring med Tineco Floor One S5 Extreme. Denne 30W støvsuger tilbyder både våd- og tørfunktion, hvilket gør den ideel til alsidig rengøring. Den stående, poseløse konstruktion gør den let at håndtere og sparer plads.

Tineco Floor One S5 Extreme koster lige nu 1.878 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.878 kr (28. marts 2026) og 1.878 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.878 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tineco Floor One S5 Extreme Blå
1.878 kr
Total: 1.878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tineco Floor One S5 Extreme Dark våd- og tørstøvsuger
2.010 kr
Total: 2.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tineco Floor One S5 Extreme Blå
2.439 kr
+ fri fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Tineco Floor One S5 Extreme Dark Wet & Dry Vacuumcleaner
2.760 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tineco Stangstøvsuger Floor One S5 Extreme
3.409 kr
+ fri fragt
Total: 3.409 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tineco Intelligent Technology
Kategori: Vand- og støvsugere