Tillex KP dybel Ø8x40 mm

Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.000 krSPAR 40%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Tillex KP dybel Ø8x40 mm er en dobbelt ekspanderende dybel fremstillet af 100% genanvendt polyethylen (HDPE). Den er velegnet til fastgørelse af spejle, vægskabe, fodlister og meget mere. Dyblen passer til bordiameter Ø8 mm og kan anvendes i spånplader, beton eller gips, hvor de ekspanderende egenskaber sikrer stabil montering af skruer. Leveres i pakke med 1000 stk.

Tillex KP dybel Ø8x40 mm koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (09. maj 2026) og 599 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
1000 stk Tillex KP rawlplugs Ø8 x 40 mm, brun
599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
1000 stk Tillex KP dybel, Ø8x40 mm
1.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
1000 stk Tillex KP rawlplug, Ø8x40 mm, brun
1.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
1000 stk Tillex KP rawlplugs Ø8 x 40 mm, brun
1.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
1000 stk Tillex KP dybel 8x40 passer til skruer Ø4,5-6mm
1.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Hjem og have