Tillex KP dybel Ø14x70 mm

Bedste pris
Stabil pris
1.999kr
2.000 krSPAR 0%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Tillex KP dybel Ø14x70 mm er en dobbelt ekspanderende dybel fremstillet af 100% genanvendt polyethylen (HDPE). Den er velegnet til fastgørelse af spejle, vægskabe, fodlister og meget mere. Dyblen passer til bordiameter Ø14 mm og kan anvendes i materialer som spånplader, beton eller gips, hvor der ønskes en stabil fæstning af skruer. Farven er grå.

Tillex KP dybel Ø14x70 mm koster lige nu 1.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (09. maj 2026) og 1.999 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
500 stk Tillex KP rawlplugs Ø14 x 70 mm, grå
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
500 stk Tillex KP dybel, Ø14x70 mm
2.000 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
500 stk Tillex KP rawlplug, Ø14x70 mm, grå
2.000 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
500 stk Tillex KP rawlplugs Ø14 x 70 mm, grå
2.000 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
500 stk Tillex KP dybel 14x70 passer til skruer Ø10-12mm
2.000 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Hjem og have