Tillex KP dybel Ø12x60 mm

Bedste pris
Stabil pris
1.599kr
hos BilligVVS DK
På lager

Tillex KP dybel Ø12x60 mm er en dobbelt ekspanderende dybel fremstillet af 100% genanvendt polyethylen (HDPE). Den er velegnet til fastgørelse af spejle, vægskabe, fodlister og meget mere. Dyblen passer til bordiameter Ø12 mm og kan bruges i materialer som spånplader, beton eller gips, hvor ekspanderende egenskaber sikrer stabil montering af skruer.

Tillex KP dybel Ø12x60 mm koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.500 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.500 kr (09. maj 2026) og 1.599 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
500 stk Tillex KP dybel, Ø12x60 mm
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
500 stk Tillex KP rawlplug, Ø12x60 mm, grøn
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
500 stk Tillex KP rawlplugs Ø12 x 60 mm, grøn
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
500 stk Tillex KP rawlplugs Ø12 x 60 mm, grøn
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
500 stk Tillex KP dybel 12x60 passer til skruer Ø8-10mm
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Hjem og have