Tillex KP dybel Ø10x45 mm

Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
2.000 krSPAR 30%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Tillex KP dybel Ø10x45 mm er en dobbelt ekspanderende dybel fremstillet af 100% genanvendt polyethylen (HDPE). Den er velegnet til fastgørelse af spejle, vægskabe, fodlister og lignende. Dyblen passer til bordiameter Ø10 mm og giver stabil montering i materialer som spånplader, beton eller gips, hvor ekspanderende egenskaber er nødvendige for en sikker fastgørelse.

Tillex KP dybel Ø10x45 mm koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
1000 stk Tillex KP rawlplugs Ø10 x 45 mm, blå
1.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
1000 stk Tillex KP dybel, Ø10x45 mm
2.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.040 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
1000 stk Tillex KP rawlplug, Ø10x45 mm, blå
2.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.040 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
1000 stk Tillex KP rawlplugs Ø10 x 45 mm, blå
2.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.040 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
1000 stk Tillex KP dybel 10x45 passer til skruer Ø6-8mm
2.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.040 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Hjem og have