Thrustmaster TX Racing Wheel Leather Edition

Thrustmaster TX Racing Wheel Leather Edition er et avanceret racerrat med læderbeklædning, der tilbyder en autentisk oplevelse. Kompatibel med både PC og Microsoft Xbox One, dette sæt inkluderer et præcist rat og pedaler i høj kvalitet, ideelt til racing-elskere, der ønsker at løfte deres spiloplevelse.

Thrustmaster TX Racing Wheel Leather Edition koster lige nu 2.685 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.684 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.684 kr (16. april 2026) og 2.685 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.685 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster TX Racing Leather Edition Wired Controller
2.685 kr
+ fri fragt
Total: 2.685 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ThrustMaster TX Racing Wheel læderudgave
3.062 kr
Total: 3.062 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thrustmaster Tx Racing Wheel Leather Edition
3.090 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ThrustMaster TX Racing Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox One
4.689 kr
+ fri fragt
Total: 4.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere