ThrustMaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition

4.7 (83 anmeldelser)

ThrustMaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition giver dig en autentisk racerkøreoplevelse. Med sit kablede design til PC er dette rat ideelt til seriøse gamere, der ønsker præcision og kontrol. Nyd de nøjagtige bevægelser og den robuste konstruktion, der gør det til en favorit blandt racing-entusiaster.

ThrustMaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition koster lige nu 2.630 kr. En stigning på 88,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (27. maj 2026) og 2.630 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.630 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thrustmaster Gamer Rat Ts-pc Racer 488 Challenge Edi
2.630 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.670 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ThrustMaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition
2.641 kr
Total: 2.641 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition Wired Wheel
2.645 kr
+ fri fragt
Total: 2.645 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ThrustMaster TS-PC RACER Ferrari 488 Challenge Edition Rat PC
3.589 kr
+ fri fragt
Total: 3.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 racerrat
5.999 kr
Total: 5.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 88.0%

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere
forbindelse: Kablet
funktioner: Med feedback
kompatibilitet: PC
type: Rat