Thrustmaster TH8A Shifter

4.8 (1 anmeldelse)

Thrustmaster TH8A Shifter leverer en autentisk køreoplevelse til dine racing-spil. Med sin robuste metal konstruktion og kompatibilitet med flere konsolplatforme, herunder PC, PlayStation og Xbox, bringer den præcision og realisme til enhver simuleringsentusiast.

Thrustmaster TH8A Shifter koster lige nu 1.168 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.094 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.094 kr (13. maj 2026) og 1.168 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.168 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ThrustMaster TH8A Shifter Håndtag til gearskift PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4
1.168 kr
Total: 1.168 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Thrustmaster TH8A Shifter
1.321 kr
Total: 1.321 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster TH8A Add-On Shifter PC Playstation
1.322 kr
+ fri fragt
Total: 1.322 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ThrustMaster TH8A Shifter Håndtag til gearskift PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Thrustmaster TH8A Gear Shift Extension för kombinationer av rattpedaler, PC / PS4 / PS5 / Xbox
1.576 kr
Total: 1.576 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thrustmaster Th8a Shifter Gearstang Til Pc & Konsol
1.610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gearskifter til racing Thrustmaster TH8A til PC, PS4 og Xbox One
1.899 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.968 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere
forbindelse: Kablet
kompatibilitet: PC, PS3, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X / S
type: Rat