Thrustmaster T.Flight Rudder Pedals

Bedste pris
Stabil pris
707kr
1.149 krSPAR 38%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev kontrol og præcision i flysimulatoren med Thrustmaster T.Flight Rudder Pedals. Designet til PC og PlayStation 4, tilbyder de jævn styring via S.M.A.R.T. systemet.

Thrustmaster T.Flight Rudder Pedals koster lige nu 707 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 722 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 707 kr (17. april 2026) og 722 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 707 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Thrustmaster T-Flight Rudder Pedals Pedaler PC Sony PlayStation 4
707 kr
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Thrustmaster TFRP T.Flight Rudder Pedals
737 kr
Total: 737 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster T.Flight Rudder Pedals Wired Controller Sony PlayStation 4
756 kr
+ 39 kr fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Thrustmaster TFRP T.Flight Roderpedaler USB Pedaler, PC / PS4
955 kr
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thrustmaster Tfrp T-flight Rudder Pedals
1.010 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Thrustmaster T-Flight Rudder Pedals Pedaler PC Sony PlayStation 4
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere