Thrustmaster T98-P Ferrari 296 GTB

4.3 (96 anmeldelser)
Thrustmaster T98-P Ferrari 296 GTB
Bedste pris
Stabil pris
595kr
1.159 krSPAR 49%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Thrustmaster T98-P Ferrari 296 GTB er et officielt licenseret rat- og pedalsæt til PC, PlayStation 4 og PlayStation 5. Sættet er inspireret af Ferrari 296 GTB og har et kompakt design, der gør det nemt at montere og opbevare. Med 240° rotationsvinkel, bungee-teknologi og Manettino-drejeknap med 3 køreprofiler får du en realistisk køreoplevelse. Pedalerne er udstyret med Hall-effekt-sensorer for langvarig præcision.

Thrustmaster T98-P Ferrari 296 GTB koster lige nu 595 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 633 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 595 kr (16. juli 2026) og 633 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 595 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Thrustmaster T98-P FERRARI 296 GTB Rat + Pedaler PC, PlayStation 4, PlayStation 5 Sort
595 kr
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster T98-P FERRARI 296 GTB PC & Playstation Wired Wheel
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ThrustMaster T98 Ferrari 296 GTB racerratt til PS5, PS4, PC
818 kr
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thrustmaster T98 Ferrari 296 Gtb Racing Wheel For Ps5, Ps4, Pc
870 kr
+ 40 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Thrustmaster T98-P FERRARI 296 GTB Rat + Pedaler PC, PlayStation 4, PlayStation 5 Sort
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere