Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack

4.5 (1 anmeldelse)
Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack
Bedste pris
Stabil pris
1.449kr
2.100 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack er et komplet sæt med joystick, gashåndtag og rorpedaler, der giver dig præcis kontrol til flysimulatorer. Ideelt til både erfarne og nye piloter, tilbyder dette sæt magnetiske sensorer, der garanterer en jævn og præcis navigation. Oplev en autentisk flyvning uden behov for mus eller tastatur.

Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack koster lige nu 1.449 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.449 kr (16. april 2026) og 1.449 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.449 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ThrustMaster T.16000M FCS Flight Pack Joystick, speeder og pedaler
1.449 kr
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Thrustmaster T16000M Flight Pack
1.580 kr
Total: 1.580 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack Wired Controller PC
1.593 kr
+ fri fragt
Total: 1.593 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ThrustMaster T16000M FCS Flight Pack inkluderer joystick, gashåndtag og rorpedaler
1.903 kr
Total: 1.903 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thrustmaster T16000m Fcs Sæt Med Joystick Og Gaspedal
2.100 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere