Thrustmaster T128

4.4 (492 anmeldelser)
Thrustmaster T128
Bedste pris
Stabil pris
1.065kr
1.699 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Thrustmaster T128 er et avanceret rat- og pedalsæt, der giver realistisk køreoplevelse på PC, PlayStation 4 og 5. Med force feedback får du præcis feedback og en autentisk følelse af vejen. Perfekt til både casual gamere og racing-entusiaster.

Thrustmaster T128 koster lige nu 1.065 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.065 kr (16. april 2026) og 1.065 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.065 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ThrustMaster T128 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4
1.065 kr
Total: 1.065 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster T128 PS5/PS4/PC Kablet rat og pedal-sæt
1.201 kr
+ fri fragt
Total: 1.201 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ThrustMaster T128
1.226 kr
Total: 1.226 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ThrustMaster T128 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Thrustmaster T128 PlayStation
1.349 kr
Total: 1.349 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Rat Og Pedaler Til Ps4 Og Ps5 Force Feedback Thrustmaster
1.630 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.670 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ratrig til gaming Thrustmaster T128 PS4/PS5/PC, sort
1.699 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.808 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere
farve: Black, Silver
forbindelse: Kablet
funktioner: Med feedback
kompatibilitet: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S