Thrustmaster T-LCM Pedals

4.8 (789 anmeldelser)
Thrustmaster T-LCM Pedals
Bedste pris
Stabil pris
1.674kr
2.539 krSPAR 34%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev en ægte racing-følelse med Thrustmaster T-LCM Pedals. Designet til PC, PlayStation 4 og Xbox One, sikrer pedalerne præcis kontrol og en responsiv køreoplevelse. Justerbare pedaler i rustfrit stål giver holdbarhed og fleksibilitet til enhver spiller.

Thrustmaster T-LCM Pedals koster lige nu 1.674 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.674 kr (01. marts 2026) og 1.674 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.674 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster T-LCM Pedals Wired Controller Sony PlayStation 4
1.674 kr
+ fri fragt
Total: 1.674 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ThrustMaster T-LCM Pro Pedals
1.859 kr
Total: 1.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Thrustmaster T-LCM Pro Pedals
1.899 kr
Total: 1.899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming pedaler Thrustmaster T-LCM
2.199 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.268 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ThrustMaster T-LCM Pedaler PC Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4
2.539 kr
+ fri fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere
forbindelse: Kablet
kompatibilitet: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S
type: Rat